مقالات, مقاله های آموزشی

گلدان مثلثی(سه گوش)

گل و گیاه یکی از مهره‌های کلیدی در زیبایی چیدمان محیط‌های مختلف هستند. امروزه افراد به دلیل کمبود وقت و داشتن مشغله‌ی زیاد فرصت کافی برای رسیدگی به گل‌های طبیعی ندارند. از این رو تولید گلدانهای خاص باعث شده چیدمان محیطی که در آن زندگی می‌کنیم را زیبا و مدرن نگه داریم. گل‌های طبیعی زیبا در کنار گلدان‌هایشان یکی از موارد زینت بخش منازل هستند. امروزه با توجه به تنوع وسیع گل و گلدان‌های موجود در بازار ممکن است انتخاب و خرید گل و گلدان متناسب با آن برای عده‌ای دشوار باشد.

گلدان سه گوش مثلثی سیدوس
گلدان‌های پلاستیکی سیدوس که به شکل مکعب، مثلث و حتی مدل‌های گرد و طرح لاله وطرح الماس وطرح صدف وطرح آجر  یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن به دوستان و عزیزان هستند. می‌توان دراین گلدان‌هابا قرار دادن انواع کاکتوس رنگی وگلهای لاکچری آپارتمانی ,محیط زندگی مان را مزین کنیم وبا مجموعه ای از این گلدانهای خاص وبی رقیب یک باکس تزئینی زیبا و شیک از آنهابسازیم.

 

این گلدان با طراحی خاص و زیبا میتواند به عنوان دکور داخلی منزل استفاده شود.به دلیل استفاده از پلی اتیلن از ریشه گیاه شما در برابر تغیییرات دمایی محافظت میکند و فاقد هرگونه مواد آسیب رسان به گیاه می باشد.به راحتی قابل شستشو و دارای رنگ ثابت می باشد. این گلدان به دلیل داشتن وزن مناسب نسبت به گلدان های سفالی وسنگی و… مورد توجه خانمهای خونه قرار دارد.

 

شکل خاص ومنحصر به فرد این گلدان ,که شبیه مثلث پیچیده ست ,در میان تمام گلدانهای موجود دنیا جلوه گری میکند.

تدوین:مینو غفوری ساداتیه

ادرس اینستاگرام:gooldono.stand.sidoos@

تلفن:09308743868

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + هفده =