مقالات, مقاله های آموزشی

گلدان الماسی سیدوس

گیاهان هم مانند ما انسان‌ها برای اینکه به‌خوبی پرورش یابند به خانه احتیاج دارند! برای پرورش ریشه سالم و درنتیجه دریافت گیاهی زیبا و شاداب، گلدان نقش اساسی در این فرایند دارد. گلدان‌ پلاستیکی طرح الماسی سیدوس سبک و زیبا همواره مورد استقبال همه دوستداران گل‌وگیاه قرار دارد؛ به‌ویژه افرادی که به طراحی و زیبایی دکوراسیون منزل خود اهمیت می‌دهند. گلدان پلاستیکی طرح الماسی سیدوس در 6 رنگ پرطرفدار سفید و نارنجی وزردوگلبهی وسبزوصورتی وسه رنگ پاستیلی ملیح، شکل ظاهری متفاوت و دارای زهکش مناسب است.

گلدان پلاستیکی طرح الماسی علاوه‌بر زیبایی؛ جنس مرغوب و با کیفیتی هم دارد که گزینه مناسبی برای پرورش گل‌وگیاه شما خواهد بود. و دارای سوراخ‌های زهکش مناسب است که باعث تضمین سلامت گیاه می‌شود. این گلدان‌ها بسته به اندازه گیاه شما در سایزهای مختلفی وجود دارد .

همچنین دارای یک زیر گلدانی هم‌رنگ خود با سه پایه بسیار شکیل است که باعث جلوگیری از فاسد شدن ریشه گیاه، رد‌وبدل شدن هوا و خارج شدن آب اضافی از گلدان می‌شود. زیر گلدانی به‌صورتی در گلدان تعبیه شده است که نیازی به خرید مجزای زیر گلدانی جداگانه برای گلدانتان نیستید.

پایه های شکیل این زیر گلدانی ها ,وطراحی زیبای گلدان جلوه ای ویژه ومنحصر به فرد به این نوع گلدان داده است. 

یکی از ویژگی‌های که باعث تمایز این گلدان شده است جنس پلاستیک سبک آن است که از سنگینی گلدان کاسته و جابجایی آن را راحت‌تر می‌کند. این گلدان به دلیل سایز جمع‌وجوری که دارد مناسب فضاهای کوچک آپارتمانی است.

شما می‌توانید گلدان را به قیمت مناسب تهیه کنید. و از زیبایی و کیفیت آن نهایت استفاده را ببرید و به هر فضایی جلوه متفاوتی ببخشید. این گلدان در سایزهای مختلفی و جود دارد که بسته به نیاز شما طراحی شده است. برای مشاهده سایز و دیگر محصولات از سایت sidos.irدیدن فرمایید.

تدوین:مینو غفوری ساداتیه

ادرس اینستاگرام:gooldono.stand.sidoos@

تلفن:09308743868

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =