مقالات, مقاله های آموزشی

صادرات گلدان پلاستیکی رنگی مرغوب وارزان

بازار صادرات گلدان پلاستیکی عمده سیدوس در کشور های همسایه مشتریان زیادی دارد. این بازار های پخش و فروش اعتبار بالایی دارند. گلدان های تولید شده در مرکز تولیدی سیدوس مورد توجه همه مشتریان در داخل و خارج از کشور بوده است. این گلدان های شیک و با کیفیت بسیار زیبا طراحی شده اند. هر مدل از آن ها رنگ بندی بسیار زیبایی نیز دارند و تنوع این محصولات بسیار زیاد است.

گلدان پلاستیکی مقاوم در برابر گرما

گلدان پلاستیکی مقاوم در برابر گرما است و به همین خاطر نیز استفاده از آن ها در هر مکان و شرایط دمایی ای میسر می باشد. این گلدان های شیک و با کیفیت در ایران تولید می شوند و ساخت کشور ما هستند. این محصولات را برای مصارف متعددی خریداری می کنند. از آن جا که جنس آن ها در برابر گرما مقاومت بسیار بالایی دارد به سادگی می توان آن ها را در محیط های سرباز قرار داد و در این محیط ها گل و گیاهانی را پرورش داد.

این مدل گلدان ها در برابر دمای بالا و نور مستقیم خورشید کیفیت خود را حفظ کرده و استحکام آن ها تحت تاثیر قرار نمی گیرد. این گلدان ها از پلاستیک های بسیار مقاومی برخوردار می باشند و بدنه آن ها بسیار مستحکم است. در نتیجه در طول سال های متمادی استفاده از این محصولات، هرگز آسیبی ندیده و کیفیت آن ها از بین نمی رود.

در خرید خود از این گلدان ها باید به ظاهر آن ها نیز دقت کنید. برخی از مردم از آن ها در حیاط و محیط بیرونی منزل خود استفاده می کنند. برخی نیز آن ها را در محیط داخلی منزل استفاده می کنند. این مدل گلدان های شیک، ظاهری مناسب دارند و به همین خاطر در نمای داخلی منزل شما تاثیر مطلوبی خواهند داشت.

به همین خاطر نیز معماران داخلی از این گلدان ها برای دیزاین بخش هایی از منازل استفاده می کنند. آن ها را در آشپزخانه نیز قرار داده و در این محیط ها نیز از زیبایی آن ها بهره می برند. از آن جا که این گلدان ها رنگ بندی بسیار متنوعی دارند می توان چندین رنگ از آن ها را خریداری کرد و یک دکور رنگارنگ در خانه خود ایجاد کرد.

در هر یک از این گلدان ها می توان گل و گیاهان زیبایی را پرورش داد. در پرورش بهتر یک گیاه نوع گلدان انتخابی نیز تاثیر گذار است و کیفیت رشد گیاهان را افزایش یا کاهش می دهد. به همین خاطر توصیه می کنیم که پیش از خرید جوانه و ریشه هر گل و گیاهی به محل کاشت آن دقت کنید و پیش تر گلدان های مناسبی را برای آن ها انتخاب کنید.

استحکام بالای گلدان پلاستیکی

استحکام بالای گلدان پلاستیکی سبب شده است که میزان بیش تری از این محصولات خریداری شود و در بازار ها به فروش برسد. این مدل گلدان ها از پلاستیک های مرغوبی تولید شده اند. بر روی برخی از آن ها شیار ها و نقش های برجسته ای را درج کرده اند که زیبایی این محصولات را تکمیل می کنند. برخی از آن ها نیز ساده طراحی شده اند. هر یک از مدل های این محصولات استحکام بسیار بالایی دارند.

انواع گلدان های تولید شده در این کمپانی در برابر تغییرات آب و هوایی کیفیت خود را حفظ می کنند. بسیاری از اجناس پلاستیکی در معرض سرما و یخبندان زمستان شکننده می شوند و جنس مطلوب خود را از دست می دهند. اما این مدل گلدان های پلاستیکی با چنین مشکلاتی رو به رو نخواهند شد و در هر شرایطی کیفیت عالی ای خواهند داشت.

برای ساخت این محصولات طراحی های مدرن و به روزی را انتخاب کرده اند. ساختار این گلدان ها از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول این گلدان های پلاستیکی را بدنه اصلی آن ها تشکیل می دهد. بخش دوم سینی ای است که در زیر این گلدان ها قرار می گیرد و از آلودگی محیط پیرامون توسط این گلدان ها و گیاهانی که درون آن ها کاشته می شوند پیشگیری می کند.

حمل بسیار راحت گلدان پلاستیکی ایرانی

حمل بسیار راحت گلدان پلاستیکی ایرانی سیدوس نیز یکی از مزیت های خرید این محصولات است. این مدل گلدان ها وزن بسیار سبکی دارند و به همین خاطر نیز جا به جایی آن ها بسیار ساده می باشد و به راحتی می توان آن ها را از مرکز تولیدی تا محل سفارش مشتریان ارسال کرد.

جا به جایی آن ها پس از کاشت گل و گیاه در آن ها نیز بسیار ساده است. به همین خاطر نیز کسانی که به پرورش گل و گیاه علاقه مند هستند ترجیح می دهند از این مدل گلدان ها استفاده کنند. چرا که در فرایند پرورش گل باید هر چند مدت یک بار گل و گیاه را از گلدان خارج کرد و خاک و کود آن را تنظیم نمود.

این فرایند نیاز به جا به جایی گل و گلدان آن دارد. به همین منظور باید گلدان انتخابی وزن مناسبی داشته باشد تا فرایند کاشت گل را تسهیل کند. در نگهداری از این گلدان ها باید نهایت دقت را داشته باشید. اگر چه کیفیت این مدل گلدان ها بسیار مطلوب است اما در صورتی که به نظافت آن ها رسیدگی نشود به تدریج بدنه آن ها آسیب می بیند.

مرکز پخش گلدان پلاستیکی عمده

مرکز پخش گلدان پلاستیکی عمده قیمت های ویژه ای را برای این محصولات در نظر گرفته است. هزینه این گلدان ها به سایز بندی هر یک از مدل های آن ها بستگی دارد. در این کمپانی هر یک از مدل های گلدان را در سایز و ابعاد مختلفی تولید کرده و ارائه می دهند. هر یک از سایز های این گلدان ها را برای کاشت گل و گیاهانی به خصوص خریداری می کنند.

گلدان پلاستیکی سیدوس مقاوم و شکل و مدل های مختلفی نیز دارد. برخی از آن ها شکل استوانه ای هستند و برخی نیز به شکل مستطیل تولید می شوند.برخی سه گوش وبعضی مربع ودایره .طراحی این گلدان ها بسیار زیبا است و با ظرافت بالایی انجام شده است. این گلدان های شیک و با کیفیت را یک هدیه مناسب برای کسانی هستند که عاشق گل و گیاهان خود می باشند.

گلدان پلاستیکی مستحکم ایرانی سیدوس در بازار های خارج از کشور نیز توزیع می شود. گلدان پلاستیکی ایرانی را به صورت عمده نیز می توانید سفارش دهید و خرید آن را در میزان بالا انجام دهید. پخش گلدان پلاستیکی در ایران بسیار اهمیت دارد. چرا که پرورش گل و گیاه یک شغل خانگی پر سود برای بانوان است و باید ابزار مورد نیاز این مشاغل فراهم شوند.

صادرات گلدان پلاستیکی

صادرات گلدان پلاستیکی سیدوس از ایران به دلیل قیمت بسیار پایین نیروی انسانی و هزینه تمام شده مواد اولیه، مورد تقاضای بسیار از بازارگانان و تجار ایرانی و نمایندگانی در آذربایجان، عراق، امارات و افغانستان می باشد. این کشورها بهترین مقصدهای صادارتی محصولات پلاستیکی هستند.

تجارت محصولات پلاستیکی

محصولات پلاستیکی از مواد اولیه پلیمری نظیر پلی اتیلن و پلی پروپیلن ساخته می شوند.

این مواد دارای وزن بسیار سبک و رنگ های متنوع می باشند و بازار بزرگی را در تجارت شکل می دهند. همچنین دارای تنوع محصول بسیار بالا هستند و توسط قالب های متفاوت در دستگاه تزریق پلاستیک، می توان طیف وسیعی از محصولات پلاستیکی را ایجاد کرد.

صادرات گلدان پلاستیکی

در حال حاضر قیمت دستگاه تزریق پلاستیک دست دوم در ایران بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان، و قیمت هر قالب نیز با توجه به پیچیدگی آن از ۳۰ میلیون الی ۷۰۰ میلیون متفاوت می باشد.

 

صادرات گلدان پلاستیکی

از این رو تولید و صادرات محصولات این چنینی، به ویژه صادرات گلدان پلاستیکی از ایران به کشورهای همسایه بهترین پتانسیل را دارد. به دلیل تحریم صادارت به برخی کشورهای اروپایی و آسیای شرقی و آمریکایی، بازرگانان با مشکلات بسیاری مواجه هستند. اما کشورهای همسایه به دلیل راحتی حمل و نقل، تبادل مالی با ارز رایج کشور با استفاده از صرافی ها، داشتن نمایندگانی فارسی زبان و تحویل بار در مرز ایران، به عنوان بهترین گزینه ها برای صادارت گلدان پلاستیکی در نظر گرفته می شوند.

اهمیت صادرات گلدان پلاستیکی

گلدان پلاستیکی به عنوان مهمترین کالا برای گلخانه دار و کشاورز و صاحب پلاسکو به حساب می آید.

در کشورهای در حال توسعه نظیر عراق و افغانستان و آذربایجان نیز به دلیل اینکه زیرساخت تولیدی و کشاورزی به عنوان بدنه هایی مهم در اقتصاد به شمار می آیند، به آنها توجه ویژه ای می شود.

یکی از محصولات اصلی مورد نیاز این زیرساخت ها نیز، گلدان پلاستیکی می باشد که در نوع گلدان پلاستیکی کشاورزی بیشترین تقاضا را دارد.

به طور کلی صادرات گلدان پلاستیکی به این کشورها در چند نوع گلدان خلاصه می شود:

گلدان پلاستیکی جعبه

گلدان پلاستیکی سطل

گلدان پلاستیکی نشایی

گلدان پلاستیکی ژله ای

البته طبیعتا صادرات گلدان پلاستیکی تنها به موارد بالا ختم نشده و در برخی موارد در برخی فصول سال نیز، گلدان پلاستیکی رنگی در سایزهای بزرگ و و کوچک با مدل ها متفاوت پایه دار، مستطیلی، گرد، مربعی، آویزی، استوانه ای، دوطرفه، مثلثی،نیلوفری،تاجی،الماسی،طرح لاله،طرح شیپوری،صدفی،طرح اجری، و … نیز درخواست می شود.

کشور آذربایجان و عراق، بهترین مقصد صادرات

دو کشور آذربایجان و عراق به عنوان بهترین مقصد صادرات گلدان پلاستیکی سیدوس می باشند.

صادرات گلدان پلاستیکی

این دو کشور در سالهای اخیر ایران را به عنوان بازار خوبی برای خرید برگزیده اند. تجار و بازرگانان ایرانی نیز به دلیل تحریم ها و شرایط سخت تبادل مالی بین کشورهای اروپایی و آسیای شرقی، ترجیح می دهند تجارت خود را با کشورهای همسایه انجام دهند.

از این رو می بینیم در این میان کشورهای آذربایجان و عراق به دلیل تشابه فرهنگی با بیشتر مردم شهرهای مرزی خود، نمایندگانی را از آن شهرها به تهران می فرستند تا خرید خود را از منبع اصلی و کارخانه در تهران انجام دهند.

می کوشیم صادرات گلدان پلاستیکی را برای شما تجار و بازرگانان با قیمت اصلی کارخانه فراهم آوریم.

بالاترین ارزش ریالی صادرات ایران به افغانستان و عراق مربوط به گروه محصولات پلاستیکی و به خصوص صادرات گلدان پلاستیکی سیدوس می باشد. رشد و افزایش تقاضای عراق و افغانستان برای تولید گلدان پلاستیکی سیدوس، نشانگر آمادگی این کشور ها جهت تولید و یا واردات گلدان پلاستیکی است.

توسعه تولید گلدان پلاستیکی رنگی سیدوس و بالابردن سطح بازارهای هدف در کشورهای مختلف به ویژه عراق و افغانستان مزایای زیادی برای کشور به همراه خواهد داشت. از جمله:

راه اندازی کارگاه ها و کارخانه های تولید گلدان پلاستیکی

احیای خطوط تولید تعطیل شده

ایجاد و توسعه برندینگ

ایجاد شغل

افزایش در آمد

و …

بنابراین با در نظر گرفتن وابستگی این کشور ها به بازار گلدان پلاستیکی ایران با برند سیدوس، استفاده از ظرفیت های خالی موجود در صنعت پلاستیک برای رونق بخشی به تولیدات گلدان پلاستیکی رنگی و به کار گیری روش های مناسب برای ایجاد و پایدار سازی بازار فروش در کشورهای دیگر از جمله کار های مهم و اساسی است که موجب رونق صادرات گلدان پلاستیکی رنگی و تجارت با این کشورها می شود.

با توجه به اهمیت تولید و صادرات گلدان پلاستیکی رنگی در ایران، پرداختن به مسائل موجود در بازار فروش گلدان پلاستیکی بسیار مهم می باشد.

گلدان پلاستیکی کشاورزی و گلخانه ای و آپارتمانی هم در بخش فروش داخلی و هم در بازار فروش خارجی جایگاه مناسبی دارد.

بنابراین جهت رونق بخشی هرچه بیشتر آن باید به موارد زیر توجه بسیار نمود:

تولید گلدان پلاستیکی رنگی فانتزی از مواد اولیه مرغوب

تنوع تولید در اندازه و شکل

عرضه محصولات با قیمت ارازان و مناسب

ایجاد بازارهای فروش متعدد و در دسترس در کشور و خارج از کشور

و …

موفقیت در صادرات گلدان پلاستیکی

صادارت گلدان پلاستیکی به عنوان یکی از موفقیت های تجاری سالهای اخیر برای تولیدکنندگان حوزه پلاستیک به شمار می آید.

می دانیم که کشورهای همسایه ما، به ویژه کشورهایی مثل عراق، دارای پتانسیل بالایی برای رشد شهری خود بوده و طبیعتا به واردات روی آورده اند.

قیمت در درجه اول به عنوان مهمترین فاکتور صادارت گلدان پلاستیکی به حساب می آید.

اما چنین مسئله ای کاملا اشتباه هست. زیرا که کیفیت حرف اول را می زند.
متاسفانه اولین صحبتی که از سوی مشتری می شود، در مورد قیمت تمام شده هست.
در حالی که برند و کیفیت گلدان و دوام آن در برابر آفتاب و باران مسئله مهم هست.

گلدان پلاستیکی ارزان به عنوان کلید واژه ای پر جستجو در اینترنت می باشد.

در واقع برای رسیدن به این منظور باید از مرکز فروش عمده گلدان اطلاع گرفت.

امروز می توان هر محصول پلاستیکی را در کمترین زمان ممکن در بازار پیدا کرد و با تامین کننده و تولید کننده آن نیز وارد بحث و مذاکره تجاری شد

شرکت کارخانه گلدان پلاستیکی سیدوس به عنوان مرکز اصلی پخش گلدان در مشهد وایران به حساب می آید.
از این رو مشتری نیز به دنبال منبع اصلی می گردد تا ارزان ترین خرید را نصیب خود کند.

البته که قیمت بسیار مهم هست، اما بعد از اطمینان از کیفیت گلدان، باید مورد بررسی قرار گیرد.
در ایران نیز به دلایل ذکر شده، یعنی هزینه پایین تر تولید نسبت به کشورهای رقیب، قیمت گلدان پلاستیکی بسیار کمتر شده و حاشیه سود آن برای صادارت بسیار بیشتر می شود و به دنبال آن ارزآوری برای کشور اتفاق می افتد.

طبیعتا برای کسی که به دنبال خرید عمده می باشد، باید ارزان ترین قیمت ممکن ارائه شود. در حالیکه هزینه باربری و ارسال بار نیز قبل از خرید حدودی باید محاسبه شود تا مشتری ارزیابی مالی درستی از خرید خود داشته باشد و مطابق با بودجه مالی خود اقدام به خرید کند

البته این کمتر بودن به نسبت قیمت گلدان پلاستیکی در اروپا و آسیای شرقی هست.
اروپا و آسیای شرقی نیز به عنوان رقبای اصلی در صادرات به حساب می آیند.

از برندهای مهمی که صادرات گلدان پلاستیکی انجام می دهند می توان به سیدوس اشاره داشت.

این گلدان ها در مجموعه تولیدی سیدوس با قیمت مناسب جهت فروش در بازار های داخلی و همچنین صادرات گلدان پلاستیکی عرضه می شود.

بسیاری از تجار و تولید کنندگان حوزه پلاستیک، به صادرات گلدان پلاستیکی به عنوان یکی از محصولات پر تقاضا به کشورهای همسایه توجه ویژه دارند. 

همچنین مجتمع تولیدی سیدوس صادرات گلدان پلاستیکی به عراق، افغانستان و … را به صورت مستقل و به راحتی انجام می دهد. از همین رو تجار فعال داخل و یا خارج از ایران می توانند از طریق تماس تلفنی و یا واتس اپ با مدیریت فروش مجموعه سیدوس با شماره تلفن 09308743868 سرکار خانم غفوری ساداتیه ارتباط برقرار نمایند.

کارشناس و مسئول فروش شرکت کارخانه به عنوان ارائه دهنده آخرین اطلاعات روز بازار پلاستیک، مشتری را از همه جوانب خرید خود آگاه کرده و بهترین گزینه را به وی پیشنهاد می دهد.

تدوین:مینو غفوری ساداتیه
ادرس اینستاگرام:gooldono.stand.sidoos@
تلفن:09308743868

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 17 =