اخبار

پلمب ۱۰ سفره‌خانه و قهوه‌خانه متخلف در تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران از پلمب ۱۰ سفره‌خانه و قهوه‌خانه متخلف خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ نادر مرادی با اعلام خبر پلمب قهوه‌خانه‌های متخلف در تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد: اواخر هفته گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در یک طرح مشترک با پایگاه‌های پنجم، هشتم و دهم این پلیس از واحدهای صنفی سفره‌خانه و قهوه‌خانه بازدید کردند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران افزود: در این طرح مأموران از 195 واحد صنفی بازدید کردند و به 16 متصدی متخلف واحدهای صنفی اخطار کتبی داده شد.

وی تصریح کرد: در این طرح با هماهنگی‌های قضائی، 10 واحدصنفی سفره‌خانه و قهوه‌خانه که بدون توجه به پروتکلهای بهداشتی، سلامت شهروندان را به خطر انداخته بودند، پلمب شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این طرح به 323 نفر از شهروندانی از بدون ماسک در این واحدهای صنفی حضور داشته تذکر لسانی استفاده از ماسک ارائه شد، خاطر نشان کرد: پلیس همواره در اجرای پروتکلهای بهداشتی پای کار است.

مرادی از شهروندان خواست در صورت مشاهده واحدهای صنفی متخلف که پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، موضوع را به پلیس 110 اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 10 =