اخبار

پرسپولیس تاکنون پولی به حساب کالدرون واریز نکرده است/ در انتظار دریافت دلار و انتقال به سوئیس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ باشگاه پرسپولیس در تاریخ 29 مهر ماه خبر از تأمین منابع مالی برای پرداخت مطالبات کالدرون داد و قرار شد طی روزهای آینده مطالبات 580 هزار دلاری این مربی و 95 هزار دلاری خواکین (به‌ علاوه پنج درصد سود سالیانه) پرداخت و پنجره نقل‌وانتقالاتی سرخپوشان باز شود.

پس از این اتفاق، باشگاه پرسپولیس طی روزهای گذشته به دنبال دریافت شماره حساب از طلبکاران در کشور ترکیه بود که این اتفاق رخ نداد تا سرخپوشان مجبور شوند مطالبات کالدرون و خواکین را به حسابی در سوئیس واریز کنند که با توجه به تحریم‌های موجود، کار پرسپولیسی‌ها را سخت خواهد کرد. مدیران این باشگاه همچنین برای انتقال پول و دریافت ارز، نامه‌نگاری‌هایی را با بانک مرکزی انجام دادند و در نهایت در روزهای پایانی هفته گذشته نیز این مجوز از سوی بانک مرکزی صادر شد.

در همین راستا مجید صدری نیز روز چهارشنبه هفته گذشته (12 آبان ماه) خبر از آغاز انتقال پول کالدرون به حساب این مربی داد و یحیی گل‌محمدی نیز در نشست خبری پیش از دیدار با گل‌گهر اعلام کرد مدیران باشگاه وعده داده‌اند تا پنجره نقل‌و‌انتقالاتی باشگاه طی روزهای شنبه یا یکشنبه هفته جاری باز شود.

پیگیری‌ها در این زمینه اما نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس تا این لحظه فعلاً پولی را به حساب کالدرون انتقال نداده و حتی مبلغ دلاری آن نیز دریافت نشده است. پرسپولیسی‌ها قرار است به‌زودی مبلغ ریالی تأمین شده را با مجوز بانک مرکزی به دلار تبدیل و در ادامه به حساب کالدرون و خواکین واریز کنند که با توجه به تحریم‌های موجود باید دید این پروسه چقدر زمان‌بر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + دوازده =