اخبار

وزیر بهداشت: مردم ‌تصور نکنند با تزریق واکسن کرونا کار تمام است/ واکسن شدت بیماری و مرگ‌ومیر را کاهش می‌دهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لارستان، ‌بهرام عین‌اللهی که به‌عنوان نماینده دولت به شهرستان‌های جنوبی فارس سفر کرده است، در حاشیه بازدید از بیمارستان امام رضا(ع) لارستان اظهار داشت: مردم نباید تصور کنند که در صورت تزریق واکسن کرونا، کار تمام است بلکه تزریق واکسن، شدت بیماری و مرگ‌ومیر را کاهش می‌دهد اما از ابتلای افراد به کرونا ممکن است جلوگیری نکند.

وی به‌صورت ویژه از مردم منطقه لارستان با توجه به ارتباط با کشورهای حاشیه خلیج فارس، درخواست کرد که حتماً واکسینه شوند.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: سفرهای استانی دولت هر هفته انجام می‌شود و بنده به‌نمایندگی از دولت به جنوب فارس سفر کردم تا مشکلات و مسائل این منطقه را مشاهده، جمع‌بندی و در جلسه شورای اداری استان، مطرح کنم.

وی افزود: در لارستان یکی از مهمترین نکات قابل توجه، کمک خیّرین در همه عرصه‌ها به‌ویژه حوزه سلامت است که از آنها تشکر می‌کنیم. بیمارستان امام رضا(ع) لارستان یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان‌های جنوب فارس است و در زمان حاضر، کرونا نیز در این منطقه فروکش کرده است و در بازدیدی که از اورژانس داشتیم، فقط دو بیمار بستری بودند و خیلی از تخت‌ها، خالی بودند.

عین‌اللهی یادآور شد: خوشبختانه بیمارستان امام رضا(ع) دارای امکانات مناسب، تجهیزات و داروهای مورد نیاز به‌مقدار کافی است و کمبودی در دارو حتی در زمان پیک کرونا وجود نداشته است و امکانات بسیار خوبی در این مرکز درمانی برای مردم لارستان و سایر شهرستان‌های همجوار، فراهم شده است.

انتهای پیام/ش+

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − نه =