بلاگ

اخبار, مقالات

وزرا به منشور رئیسی عمل کنند

نماینده مجلس دهم در گفت‌وگو با برنا:

وزرا به منشور رییسی عمل کنند

پرداختن به گذشته کشتن زمان است

امیدواریم در برابر وزرای ضعیف بایستند

نماینده مجلس دهم اظهار کرد: باید توجه داشته باشیم خزانه همیشه خالی است؛ در ده بیست سال گذشته همیشه به همین صورت بوده این خزانه یک صندوق است که ماهیانه واریز و منابع درآمدی دولت و برداشت ها در این بستر انجام می شود و ما هیچوقت انباشت و رسوبی در خزانه دولت نداریم.

«غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی»، نماینده مجلس دهم، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا در رابطه با تفاوت کشورداری آیت الله رییسی و عملکرد میدانی رییس جمهور اظهار کرد: اگر بخواهیم بدون حب و بغض صحبت کنیم نظر ما باید نظر مردم باشد مردم از این کار راضی هستند. علی رغم اینکه برخی در تلاش برای تخریب هستند و این حرکت را زیر سوال می برند ولی من این رفتار آنها را دلسوزانه نمی بینم، واقعیت این است که مردم از آیت الله رییسی راضی هستند. 

جعفرزاده ایمن آبادی به اظهارات حاجی بابایی پاسخ داد - ایرنا

او افزود: نکته مهم این است که آقای رییسی برای انجام این اقدامات مشکلاتی دارد و تفاوت هایی با دولت های سابق دارد، آقای احمدی نژاد حجم بالایی از پول در اختیار داشت و نفت 120 دلاری می فروخت و می توانست بچرخد و در استادیوم ها برنامه داشته باشد اما با مشکلاتی که وجود دارد، آقای رییسی نمی تواند چنین کاری انجام دهد. بنابر این، این کار خوب است و باید اجازه بدهیم تا استمرار پیدا کند، ایشان می گوید من می خواهم یک دور به همه استان ها بروم و مشکلات را بشنوم و بعد با توجه به درک میدانی که پیدا کرده ام، برنامه ریزی کنم این یک تئوری است و نباید خیلی سخت گرفت.

ایمن آبادی تاکید کرد: باید توجه داشته باشیم خزانه همیشه خالی است؛ در ۱۰ بیست سال گذشته همیشه به همین صورت بوده این خزانه یک صندوق است که ماهیانه واریز و منابع درآمدی دولت و برداشت ها در این بستر انجام می شود و ما هیچوقت انباشت و رسوبی در خزانه دولت نداریم و در حقیقت خزانه یک صندوق است که لفظا نام خزانه گرفته است. پرداختن به گذشته کشتن زمان است و فرصت ها را می گیرد به نظر من اصلا نباید به گذشته پرداخت؛ مردم قاضی خوبی هستند و قضاوت همیشه باید به مردم سپرده شود.

او ادامه داد: مردم از شخص آقای رییسی راضی هستند و کابینه هم باید تلاش کند تا این رضایت را کسب کند، در منشوری که آقای رییسی نوشت و آنها متعهد به آن منشور شدند قواعد تعارض منافع وجود نداشت این دولت دولت مظلومان و محرومان نام گرفته است و مردم به آن دلبسته اند ولی برخی از اعضای این کابینه، برای محقق کردن این شعارها بسیار ضعیف هستند.

 

ایمن آبادی تاکید کرد: امروز بخش اعظمی از مردم به شخص آقای رییسی دل بسته اند ولی از کابینه و عملکرد کابینه و وزرا راضی نیستند آنها این تحرک و این سرعت را ندارند، صحبت های اخیر آقای رییسی که اعلام کردند خط قرمزی ندارند بسیار امیدوار کننده بود. امیدوارم با قاطعیت در مقابل وزرای ضعیف، کند و بی اعتقاد به شعارهای دولت بایستند و آنها را بدون تعارف از مدار خارج کنند.

تدوین:مینو غفوری ساداتیه

تلفن:09308743868

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

ضمانت اصالت کالا

7 روز ضمانت بازگشت

پرداخت در محل تحویل

پشتیبانی 24 ساعته

تحویل اکسپرس

آدرس ایمیل : info@sidos.ir
شماره تماس : 05138944715
پشتیبانی 24 ساعته
فروشگاه
سایدبار
0 مقایسه
0 علاقه مندی

سبدخرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

3 × 5 =

دکمه اسکرول به بالا
Instagram WhatsApp Telegram