اخبار

واکسیناسیون کرونا در حاشیه شهر مشهد مقدس سرعت گرفته است

محمد مقتضی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: تاکنون 22 هزار نفر از ساکنان مناطق حاشیه و کم برخوردار مشهدمقدس به همت بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی زیر پوشش واکسیناسیون قرار گرفتند.

مسئول طرح واکسیناسیون بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با بیان اینکه برنامه واکسیناسیون ساکنان مناطق حاشیه شهر مشهد از هفته پایانی مرداد ماه در هشت منطقه آغاز شده است افزود: تاکنون و با گذشت کمتر از دو هفته از فعالیت این پایگاه‌ها حدود 22 هزار دوز تزریق واکسن صورت گرفته است.

مقضی با بیان اینکه همه افراد بالای 40 سال (متولدین 1360 و قبل از آن) ساکن در این مناطق طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی مشهد واجد دریافت واکسن هستند خاطرنشان کرد: این افراد همه روزه از ساعت 8 صبح الی 18 می توانند با مراجعه به نزدیکترین پایگاه واکسیناسیون در یکی از مناطق سیدی، التیمور، گلشهر، رباط طرق، رسالت، امام هادی ، توس و شهرک مهرگان واکسن خود را که نوع واکسن ایرانی برکت است، دریافت کنند.

بیشتر بخوانید

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان: دولت جدید واکسیناسیون و کنترل بیماری کرونا را با جدیت پیگیری کند

راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون دانش‌آموزان و پلیس در قزوین/ 21 درصد قزوینی‌ها واکسینه شدند

سپاه مازندران 9 مرکز واکسیناسیون جدید راه‌اندازی می‌کند / مشارکت 381 بسیجی در واکسیناسیون

وی اظهار امیدواری کرد: با فعالیت 96 تیم واکسیناسیون در 48 محله شهر مشهد بتوان در مدت یک ماه بخش قابل توجهی از افراد ساکن در مناطق حاشیه‌ای شهر را با تزریق دوز اول واکسن کرونا ایمن سازی و در مهرماه با تزریق دوز دوم فرایند واکسیناسیون تکمیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هجده =