اخبار

نجاتی: برنزم راضی کننده نبود اما خوشحالم دست خالی برنگشتم/ دبیر و بنا از نظر روحی خیلی کمکم کردند

علیرضا نجاتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه آیا از عملکردش در مسابقات امیدهای جهان راضی است، عنوان کرد: راضی که نه، انتظار از من زیاد بود و باید طلا می‌گرفتم. قطعا مدال برنز خوب نبود و راضی‌ام نمی‌کند، اما از هیچی هم بهتر است و خوشحالم که دست خالی برنگشتم.

وی با اشاره به شکستش در المپیک اضافه کرد: بعد از آنکه در توکیو نتوانستم عملکرد خوبی داشته باشم، کسب این مدال برنز هرچند آن چیزی نبود که به دنبالش بودم اما باز هم در روحیه‌ام خیلی تاثیر داشت و چراغی در ادامه مسیرم خواهد شد که بهتر این راه را طی کنم.

نجاتی که در المپیک ملی‌پوش وزن 60 کیلوی ایران بود، در مورد همراهی امیدها در وزن 63 کیلوگرم، اظهار داشت: اینکه یک وزن بالاتر کشتی بگیری، با وزن قبلی خیلی فرق دارد، هرچقدر هم که فاصله دو وزن به هم نزدیک باشد. کشتی‌گیران دیگر چند سال اینجا کشتی گرفته و عضلات‌شان برای این وزن ساخته شده و از من راحت‌تر کشتی می‌گیرند. به هرحال من کمی وزنم بالا رفته و کند شده بودم و کمی سنگین کشتی می‌گرفتم. قطعا رفته رفته بهتر کشتی خواهم گرفت.

دارنده مدال برنز وزن 60 کیلوی کشتی فرنگی جهان در مورد مبارزه‌اش با ابولادزه گرجستانی، تصریح کرد: حریفم بریده بود و با وجودی که سرش دچار خونریزی شده بود، اجازه نمی‌داد سرش را باندپیچی کنند که بتواند با استراحت پزشکی، استراحت کند. ما به دکتر می‌گفتیم سرش را باندپیچی کنید که دائم کشتی متوقف نشود ولی این کار را نکردند و چند بار استراحت کرد. ما قبلا با هم کشتی نگرفته بودیم چون من همیشه وزن پایین بودم.

وی در رابطه با احتمال حضورش در لیگ برتر فرنگی، گفت: هنوز با تیمی قرارداد نبسته‌ام اما ان‌شاءالله در مرحله نیمه نهایی و فینال کشتی خواهم گرفت.

نجاتی در خاتمه با اشاره به تاثیر رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی به بهبود وضعیت روحی‌اش بعد از المپیک، تاکید کرد: به لحاظ روحی خیلی بهتر از قبل شده‌ام. علیرضا دبیر در این مدت خیلی حمایتم کرد، حرف‌هایش بعد از المپیک خیلی روی من تاثیر داشت که دوباره برگردم. محمد بنا هم خیلی در بازگشت کمکم کرد. از هر دوی آنها ممنون هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 14 =