اخبار

معصومی: در پست خودم بازی کنم بیشتر گل می‌زنم/ می‌توانیم از استقلال امتیاز بگیریم

محمدعرفان معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره پیروزی تیمش برابر صنعت نفت در آبادان گفت: ما بازی سختی داشتیم، ولی خوشبختانه سه امتیازی مهم گرفتیم. در طول بازی مدیریت خوبی در زمین داشتیم و از طرفی چند موقعیت صنعت نفت هم تبدیل به گل نشدند. در کل ما باهوش بازی کردیم و مستحق گرفتن سه امتیاز بودیم.

وی با اشاره به گل زیبایی که در این بازی به ثمر رساند، تصریح کرد: من با تشخیص کادر فنی بازی را در پست دفاع میانی شروع کردم، ولی در نیمه دوم یک خط جلوتر رفتم و در پست تخصصی خودم بازی کردم. گلی که زدم نتیجه زحمات بچه‌ها بود و دوست دارم در بازی‌های آینده هم گل بزنم. فکر می‌کنم اگر در پست خودم بازی کنم بیشتر گل خواهم زد، ولی نظر کادر فنی از هر چیزی مهمتر است.

هافبک تیم فوتبال فجر سپاسی در مورد بازی تیمش برابر استقلال هم خاطر نشان کرد:‌ آنها با سه برد پیاپی شرایط خوبی دارند و خریدهای خوبی هم انجام داده‌اند. ما بازی سختی در پیش داریم، اما به هیچ عنوان تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و می‌توانیم از استقلال امتیاز بگیریم.

معصومی در پایان راجع به کیفیت نامناسب زمین چمن ورزشگاه حافظیه شیراز اظهار داشت: متأسفانه شرایط زمین خوب نیست و امیدوارم مسئولان هر چه سریع‌تر فکری کنند تا حداقل زمین چمن ورزشگاه پارس درست شود و بتوانیم آنجا به میدان برویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + شانزده =