اخبار

“عنابستانی” به ۳ ماه و یک روز حبس محکوم شد

به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری تسنیم، علی‌اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با حکم دادگاه به دلیل سیلی زدن به یک سرباز پلیس راهور تهران به 3 ماه و یک روز حبس محکوم شد.

این حکم بدوی است و آقای عنابستانی پس از دریافت حکم محکومیت می‌تواند به آن اعتراض کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اوایل بهمن سال 99، فیلم برخورد یک نماینده مجلس با پلیس راهور ناجا که از ورود خودروی وی به خط ویژه جلوگیری کرده بود حاشیه ساز شد.

این اتفاق سوم بهمن در خیابان انقلاب اسلامی تهران در محدوده دروازه دولت رخ داد و نماینده مجلس (آقای عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی) پس از آنکه از ورودش به خط ویژه ممانعت شد، طبق گفته مامور راهور، به او سیلی زده است.

این سرباز وظیفه بنام حامد اکبری در صحنه‌ این واقعه و در حضور مردم و نماینده مجلس می‌گوید: «من مأمور به شیفت بر تقاطع دروازه دولت هستم که راننده یک نماینده مجلس که بدون مجوز تردد در مسیر ویژه، قصد ورود به این مسیر را داشت به من اهانت کرد و خود نماینده هم از خودرو پیاده شد و یک سیلی به صورت من نواخت.»

وی افزود: «من از این اقدام نماینده مجلس چندین شاهد دارم و دوربین شهری هم از این صحنه فیلمبرداری کرده است.»

پس از این اقدام، تعداد زیادی از مردم حاضر در محل، دور ماشین نماینده مجلس را گرفته و به شدت به حرکت زشت او واکنش نشان دادند. پخش فیلم ماجرای مذکور در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =