اخبار

صف عاشقان سردار دل‌ها در گلزار شهدای کرمان/ روایت تسنیم از حال و هوای مزار “حاج قاسم”

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، دو سال پیش در چنین روزهایی خبر شهادت مردی آسمانی قلب مردمانمان را فشرد، مردی که زمین سنگینی قدم‌هایش را روی خود حس می‌کرد و آسمان از سایه‌افکنی بر سرش به خود می‌بالید، گاهی می‌توان او را اقیانوسی عمیق دانست که افزون بر شگفتی‌های اعماقش نگاهی آرام و نرم دارد. او بسان کوهی استوار بود که هیچ طوفانی یارای لرزاندنش را نداشت، شخصیتی بی‌نظیر که بشریت در قرن‌های اخیر کمتر مبارز و مجاهدی این‌چنین به خود دیده است.

رهبر معظم انقلاب در وصف سردار دل‌ها می‌فرمایند: ایرانی‌ها به خودشان افتخار کنند که مردی از میان آنها از یک روستای دورافتاده برمی‌خیزد، تلاش و خودسازی می‌کند، به چهره‌ درخشان و قهرمان امّت اسلامی تبدیل می‌شود. 99/9/26

حاج قاسم صد بار در معرض شهادت قرار گرفته بود؛ این بار اوّل نبود، ولی در راه خدا و انجام وظیفه و جهاد فی‌سبیل‌الله از هیچ چیز پروا نداشت؛ نه از دشمن پروا داشت، نه از حرف این و آن پروا داشت، نه از تحمّل زحمت پروا داشت. 98/10/13

او در میدان نبرد مردانه می‌جنگید تا ریشه ترور و ترس را در جهان بخشکاند و صلح ابدی را برای بشریت به ارمغان آورد، پس از شهادت او نه‌تنها ملت ایران بلکه جهان اسلام و آزادی‌خواهان سراسر دنیا به سوگ نشستند.
دو سال از پرواز آسمانی سردار دل‌ها می‌گذرد و حالا مردم عاشقانه از شهرهای مختلف ایران برای تجدید بیعت با آرمان‌های این شهید عزیز خود را به گلزار شهدای کرمان می‌رسانند و در صف‌های طولانی برای زیارت مزار سیدالشهدای مقاومت لحظه‌شماری می‌کنند تا زیارت مزار ایشان التیامی بر قلب‌های شکسته‌شان شود.
تدوین:سحر مجدی
واتساپ :09334152493

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + شانزده =