مقالات, مقاله های آموزشی

سیب شخصیت شما

سیب شخصیت شما چه رنگی است؟؟؟

سیب ها رنگ، طعم و بوی متفاوتی دارند. سیب قرمز، سبز، زرد و حالا به آن اضافه کنید سیب آبی.

بعضی از انواع سیب ها: ترش و بعضی شیرین هستند، بافت بعضی نرم و برخی دیگر سفت است. با این وجود هر یک جایگاه خود را دارند و در این مورد برتری خاصی نسبت به هم ندارند.

می توان گفت شخصیت ما انسان ها نیز همانند انواع سیب ها است. همانطور که انواع سیب ها ویژگی های بیرونی و درونی متفاوت اما قابل شناسایی دارند، انسان ها نیز از نظر ویژگی شخصیتی متفاوت اما قابل شناسایی هستند.

وقتی شما سیبی قرمز می بینید توقع طعمی شیرین و عطری شیرین و ملایم دارید و یا از سیبی که رنگ آن سبز باشد انتظار دارید ترش تر از سیب قرمز باشد.

حتی اگر چشمان خود را ببندید و یک سیب بخورید از طعم آن می توانید رنگ سیب را شناسایی کنید.

به همین ترتیب با دسته بندی افراد بر اساس ویژگی آن ها در رنگ های مختلف شما می توانید نسبت به خود و افرادی که با آنها در ارتباط هستید، شناخت پیدا کنید.

ما در اینجا تحت عنوان رنگ سیب شخصیت از آن ها نام می بریم که بر این اساس ۴ سیب شخصیت به رنگ های سیب قرمز، سیب زرد، سیب سبز و سیب آبی خواهیم داشت.


 

نهال سیب گلدن دلیشز | هایپر تره بار

کسانی که رنگ سیب شخصیتشان زرد است افرادی هستند که اهل شادی و لذت هستند و این لذت را با شرکت در جمع بدست می آورند. برخوردهای گرم و صمیمی و دوستانه ای دارند و دیگران از بودن با آنها لذت می برند. سیب های زرد دائما در حال صحبت دیده می شوند واهل بازی و سرگرمی هستند. دوستان زیادی دارند اگر چه ممکن است عمق روابطشان کم باشد.

زردها عاشق دیده شدن و جلب توجه هستند. خلاق، فعال، تنوع طلب و پر از شور زندگی هستند.


 • apple_consشلوغ و بی انضباط هستند. گرچه علاقه مند به داشتن آینده ای درخشان هستند،اما برای زندگی و آینده برنامه ریزی ندارند و بیشتر به فکر تفریح هستند.
 • apple_prosراحت ترین کار برای آنها برقرای ارتباط های جدید است و قدرت سازگاری خوبی دارند. برای رسیدن به اهدافشان همیشه خلاقیت دارند. سخنورانی توانا هستند و کلامشان بر دیگران نفوذ دارد.

 

ناشتا سیب سبز بخورید و کمتر دکتر بروید - بهار نیوز

 

کسانی که رنگ سیب شخصیتشان سبز است انسان های مودب و تیم گرایی هستند و کلام ملایمی دارند و در کل حضور آنها در هر کجا باعث آرامش می شود. آنها به جای دوستانِ زیاد ترجیح می دهند فقط چند دوست، ولی بسیار صمیمی داشته باشند.

سیب های سبز، سنگ صبور اطرافیانشان هستند و از کمک کردن و انرژی دادن به دیگران خیلی لذت می برند. کارهایشان را به آرامی انجام می دهند و تغییر را خیلی دوست ندارند و خواهان ثبات و آرامش هستند. سیب های سبز معمولا چیزی به دل نمی گیرند اما اگر به دل بگیرند به سختی فراموش می کنند.

 • apple_consسیب های سبز در انجام کارها خیلی کند هستند و قاطعیت لازم را ندارند. از مورد انتقاد قرار گرفتن می ترسند و همیشه نگران طرد شدن و مورد تایید قرار نگرفتن هستند.
 • apple_prosسیب های سبز دوستان وفاداری هستند که روابطی عمیق و طولانی دارند، شنونده های خیلی خوبی هستند. انسان های صمیمی و مهربان که نگاه عمیقی به زندگی دارند و از کمک به دیگران لذت می برند.

 

Apple - سيب - Posts | Facebook

افرادی که رنگ سیب شخصیت آنها قرمز است ” تند مزاج” بوده و برای رسیدن به هدف ” عجول” می باشند، به سختی می توان آن ها را از تصمیمشان منصرف کرد. آن ها می خواهند به هر قیمتی و به سرعت به هدفشان برسند. صدای نسبتا بلندی دارند و از عبارات “امری” استفاده می کنند. افرادی جسور،اهل ریسک و چالش طلب که منتظر کسی نمی شوند و خودشان فکر و عمل می کنند. خودرای، لجباز، یک کلام و بی توجه به احساس دیگران هستند.


 • apple_cons
  صبر کمی دارند، زیاد دستور می دهند و می خواهند همه چیز تحت کنترلشان باشد.

  شنونده های خوبی نیستند و این ویژگی باعث می شود دیگران آنها را افرادی مغرور و خودرای ببینند.

 • apple_pros
  انسان های جسور و هدف گرا هستند و همین رمز موفقیتشان در اهداف است. دلیل رشد و پیشرفت آنها این است که دوست دارِ تغییر، چالش و حل مشکلات هستند.

 

نهال سیب آبی - نهالستان پالیز

کسانی که رنگ سیب شخصیتشان آبی است، علاقه مند به “دانش” و “فلسفه” هستند و ترجیح می دهند در خلوتی بنشینند و مسائل را تحلیل کنند. اهل برنامه ریزی هستند و معمولا حل کردن جدول از علایق آنهاست.

افرادی که سیب شخصیت آنها آبی است درون گرا هستند و نظم برایشان اهمیت دارد. جدی و اتو کشیده اند و اگر بخواهند تصمیمی بگیرند باید همه جوانب را تجزیه و تحلیل کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

 • apple_cons
  سخت ترین کار برای سیب های آبی برقراری ارتباط با دیگران است. در ارتباطشان سرد و جدی هستند و در انجام کارها درگیر جزئیات می شوند. در کار تیمی قوی نیستند و تا جایی که بتوانند در انجام کارهای شان از دیگران کمک نمی گیرند مگر آنکه شرایط کاملا بحرانی شود.

اقتباس:https://malekig5.com/

تدوین:مینو غفوری ساداتیه

تلفن:09308743868

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =