اخبار

رئیس مرکز بهداشت خوزستان: تعطیلی‌ یک هفته دیگر تمدید شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سید محمد علوی امروز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: شرایط کرونایی استان خوزستان بسیار وخیم است و امروز به یک رکورد جدید در تعداد مراجعات به بیمارستان‌ها استان دست یافتیم و از تعداد 9 هزار نفر فراتر رفته است.

وی افزود: از این تعداد مراجعات بیش از 2 هزار و 500 نفر آمار بستری ماست که از کل ظرفیت بیمارستان‌های استان فراتر است و ما در پیک جدید از کرونا با کمبود شدید تخت بیمارستانی مواجه هستیم.

رئیس مرکز بهداشت خوزستان تصریح کرد: مقابله با پیک جدید از کرونا که با شدت و قدرت سرایت بیشتری نسبت به پیک‌های گذشته استان را در برگرفته نیاز به همت و اعمال محدودیت‌های بیشتری نسبت به گذشته دارد و در این شرایط فقط به یک هفته تعطیلی نمی‌توان اکتفا کرد.

بیشتر بخوانید

یک پرستار دیگر خوزستانی آسمانی شد

ائمه جماعت خوزستان برای مقابله با کرونا‌ عملیات مشترک برگزار می‌کنند

کمبود واکسن و تخت بیمارستانی معضل جدی شبکه بهداشت استان خوزستان اس

دکتر علوی ضمن درخواست تعطیلی هفته اول شهریور بیان داشت: ستاد کرونای استان خوزستان از روز دوشنبه 25 مرداد تا شنبه 30 مرداد را برای مدیریت کرونا در استان تعطیل کرد که بر اساس نظر تخصصی کمتر از دو هفته تعطیلی نمی‌تواند اثری جلوگیری از شیوع ویروس داشته باشد.

وی در ادامه بیان داشت: امکان اینکه فقط در یک هفته بتوان کرونا را در استان کنترل و مدیریت کرد امکان ندارد و باید هفته دیگر نیز در استان تعطیلی اعمال گردد و به صورت سختگیرانه بر محدودیت‌ها کرونایی نظارت صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 7 =