اخبار

رئیس فدراسیون فوتبال امارات: ۱۸ امتیاز در پیش است و از صعود ناامید نیستیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، راشدبن حمید النعیمی رئیس فدراسیون فوتبال امارات در خصوص شرایط تیم ملی این کشور در گروه نخست رقابت‌های انتخابی جام جهانی گفت: تیم ما هنوز در قلب میدان و رقابت برای رسیدن به یکی از جایگاه‌های برتر گروه است و از صعود به جام جهانی ناامید نشده‌ایم. هنوز 18 امتیاز در پیش است و 6 مسابقه دیگر داریم. اگر بتوانیم این امتیازات را کسب کنیم حداقل می‌توانیم تیم دوم گروه باشیم و حتی به جام جهانی صعود کنیم. بعد از هر بازی قرار نیست برای برکناری سرمربی تصمیم‌گیری کنیم. ما یک برنامه و استراتژی از پیش تعیین شده داریم. هر ناکامی به معنی شکست مطلق نیست و باید به موضوعات نگاه فنی داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال امارات اضافه کرد: با فن مارویک گفت‌و‌گو کردیم و نظرات خودمان را به او گفتیم. اعلام کردیم که هدف ما کسب نتایج بهتری بوده و البته مربی هلندی هم توضیحاتی داد و به شرایط سایر تیم‌ها و رقبا اشاره کرد. او مدعی است روی نیمکت نیروی کافی و تاثیرگذار در اختیار ندارد که بتواند شرایط مسابقه را تغییر بدهد و واقعا نفرات جایگزین مناسبی پیدا نکرده که بتوانند به تیم کمک کنند.

النعیمی در پایان گفت: امیدواریم تیم ملی در بازی‌های آتی عملکرد بهتری داشته باشد و بازیکنان تلاش بیشتری کنند اما حقیقت این است که فدراسیون نمی‌تواند بعد از هر بازی در خصوص ماندن یا رفتن سرمربی تصمیم‌گیری کند. اینجا 12 تیم در دو گروه با هم رقابت می‌کنند و در نهایت چهار تیم اول مستقیما به جام جهانی صعود خواهند کرد. این یعنی باید 8 تیم دیگر سرمربیان خودشان را برکنار کنند؟ باید واقع بین باشیم. ما این مربی را انتخاب کردیم و با او قرارداد داریم پس باید همچنان از کادر فنی حمایت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =