اخبار

دستور رئیس قوه قضائیه به رؤسای‌کل دادگستری‌ها / “تکریم و احترام ارباب‌رجوع” ‌با حساسیت ویژه‌‌ ‌پیگیری شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازند‌ران، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون در جلسات دیدار مردمی استان، به درخواست‌ها و مشکلات 736 نفر از مراجعین به صورت حضوری رسیدگی و دستورات قضایی لازم صادر شد.

وی افزود: درملاقات چهره به چهره که با حضور معاونین برگزارمی شود؛ پرونده قضایی و مشکلات حقوقی مراجعان بررسی و در چارچوب مقررات و در راستای تکریم ارباب رجوع و پیگیری حقوق مراجعان، تصمیمات اتخاذ می‌شود.

رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اینکه تکریم و احترام ارباب رجوع و برگزاری دیدار مردمی رئیس قوه قضائیه و سایر مسئولان عالی قضایی با حساسیت ویژه‌ای موضوع تکریم و احترام ارباب رجوع را پیگیری می‌کند، گفت: رئیس قوه قضائیه خواستار توجه هر چه بیشتر به این موضوع از سوی رؤسای دادگستری ها، سرپرستان مجتمع های قضایی، قضات و کارکنان مجموعه های قضایی هستند.

بیشتر بخوانید

محسنی‌اژه‌ای: بخش قابل‌توجه مشکلات پرونده‌های بانکی ناشی از نظر کارشناسان دادگستری است/ کارشناسان در تبعات نظرشان سهیم هستند

خط و نشان رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی برای مدیران/ با ترک فعل ‌برخورد جدی و قاطع خواهد شد‌

نخستین جلسه کاری وزیر جدید دادگستری: برخورد با گرانفروشی اولین اقدام و اولویت است

اکبری تصریح کرد: برنامه های دیدار مردمی مسئولان قضایی استان در راستای اجرای سیاست های کلان قوه قضائیه، تکریم و احترام ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی مراجعان و خدمت رسانی به مردم سه شنبه هرهفته انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =