اخبار

دروازه‌بان ذوب‌آهن: با اشتباهی که مقابل پرسپولیس داشتم دنیا روی سرم خراب شد

پارسا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس و اشتباهی که در این مسابقه انجام داد، گفت: وقتی وحید امیری توپ را ارسال کرد، تنها اشتباه من این بود که آن ارسال را خیلی ساده گرفتم و هیچ استرسی نداشتم. من تصور می‌کردم که توپ را خیلی راحت می‌گیرم، ولی متأسفانه اتفاق دیگری رخ داد و در آن لحظه دنیا روی سرم خراب شد.

وی ادامه داد: امیدوارم این اتفاق برای هیچ بازیکنی رخ ندهد. من بعد از آن گل تلاش کردم تا روحیه‌ام را حفظ کنم، ولی لحظات سختی را پشت سر گذاشتم و شرمنده تیم و هواداران‌مان شدم. امیدوارم در بازی‌های بعد اگر فرصتی به من رسید این اشتباه را جبران کنم. من در چهار مسابقه‌ای که در لیگ و جام حذفی انجام دادم اشتباهی نداشتم و این اولین اشتباهم بود. بابت این اتفاق خیلی ناراحتم، ولی مسئله مهم این است که از این اشتباه درس بگیرم.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذو‌ب‌آهن اصفهان در واکنش به برخی حرف و حدیث‌های مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر تبانی‌اش با پرسپولیس تصریح کرد: قضاوت کردن برای خیلی‌ها آسان است، ولی مهم نیست در فضای مجازی چه چیزی در مورد من یا ذوب‌آهن می‌نویسند. من آرزو می‌کنم هیچ بازیکنی چنین اشتباهی را مرتکب نشود.
تدوین:سحر مجدی
واتساپ:09334152493

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =