مقالات, مقاله های آموزشی

درختی با میوه های دختر تاکلاهبرداری شیادان

 

درخت عجیب که میوه هایی به شکل انسان و دختر می دهد!

انتشار تصاویری در وب سایت mirror از درختی عجیب در تایلند که میوه هایش به شکل یک زن جوان است کاربران فضای مجازی را گیج کرده است . اینکه این ماجرا حقیقت دارد یا نه نمی توان تشخیص داد چرا که فیلم و تصاویر منتشر شده از این درخت عجیب همگی کاملا طبیعی هستند.پیش از این هم درختی توسط بودائیان معرفی شده بود که میوه هایش شبیه به خرس بودند سالها از ان ماجرا گذشت و دیگر خبری از این دسته واقعه ها نبود تا اینکه انتشار تصاویری از درختی با میوه های شبیه به انسان دوباره در فضای مجازی جنجال به پا کرد.

درختی عجیب با میوه زن! + تصاویر

درخت عجیب با میوه هایی شبیه انساناز شایعه تا واقعیت داستان درخت عجیب با میوه شبیه انسان

حقیقت این است که بر اساس گزارشات دقیق روحانیون بودایی که به دغل بازی و فریبکاری شهرت دارند با ترفندی عجیب اقدام به تولید این میوه ها کرده اند تا مردم را به ان منطقه بکشند و سودهای کلان ببرند. براساس گزارش ” الشریف ” این درخت هم یکی از چنین موارد است که میوه هایش در هنگام رشد به وسیله قالب گیری به این شکل شده اند.

درختی عجیب با میوه زن! + تصاویر

عکس میوه عجیب درختی در تایلند

مراجع بودایی ادعا داشتند که این میوه ها نماد همسر خدایان انهاست که سالها پیش زمانی که برای جمع اوری مواد غذایی به جنگل رفته بود مورد حمله قرار گرفته است و هرگز باز نگشت به همین علت خدای بودایی ها 12 نوع درخت با میوه های این چنینی آفرید تا اهالی جنگل از آن بخورند و با رفتن به خواب عمیق 4 ماهه قدرت خود را از دست بدهند .

در تایلند بودایی ها زیاد هستند و آیین بودا رواج دارد؛ برای همین عده ای از روحانیون بودایی برای سوءاستفاده از مردم شیادی می کنند و با چنین کارهایی می خواهند هم خود را مطرح کرده باشند و هم پولی به جیب بزنند اما بسیاری از روحانیون بودایی ها هم نسبت به چنین کارهایی انتقاد دارند و مخالف هستند.

 

اقتباس از:vista.ir

تدوین:مینو غفوری ساداتیه

ادرس اینستاگرام:gooldono.stand.sidoos@
تلفن:09308743868

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 1 =