اخبار

حسین‌پور از پرسپولیس رفتنی شد/ یعقو‌بی‌نژاد؛ معاون حقوقی جدید سرخپوشان

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با صدور حکمی از سوی سیدمجید صدری رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه، هورمزد یعقوبی‌نژاد عهده‌دار سرپرستی مدیریت حقوقی پرسپولیس شد.

براین اساس، ظهر امروز (شنبه) با برگزاری مراسمی، دکتر ایمان حسین‌پور شرفشاد معاونت حقوقی باشگاه، با اهدای لوح تقدیر تودیع شد و فعالیت‌های وی در مدت مسئولیت، مورد تجلیل صدری قرار گرفت. سرپرست باشگاه پرسپولیس از تلاش‌ها و اقدامات دکتر حسین‌پور شرفشاد در پیگیری مسئولانه پرونده‌های داخلی و بین‌المللی و همچنین ساماندهی بخش حقوقی باشگاه، تقدیر و تشکر کرد.

همچنین هورمزد یعقوبی‌نژاد در پست سرپرست مدیریت حقوقی باشگاه، معارفه شد. یعقوبی‌نژاد دارای دکترای تخصصی کیفری و جرم‌شناسی است که به‌عنوان مدیر گروه حقوق ورزشی مرکز علمی و کاربردی پرسپولیس و دبیر دپارتمان حقوق ورزشی مرکز وکلای قوه قضاییه نیز سابقه فعالیت دارد.

در حکم سرپرست کمیته حقوقی باشگاه پرسپولیس که به امضای سیدمجید صدری رسید، نیز آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان سرپرست مدیریت حقوقی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می‌شوید. انتظار آن است با استعانت از قدرت لایزال الهی و تلاش خستگی‌ناپذیر، همراه با مدیریت خردمندانه، نسبت به انجام اهم شرح مأموریت ذیل و تحقق اهداف و استراتژی‌های پرطرفدارترین باشگاه آسیا و ارتقای این سرمایه عظیم اجتماعی از جمله سیاست‌گذاری و طراحی نظام حقوقی و اتخاذ راهکارهای مناسب به منظور پیشگیری از دعاوی حقوقی، کیفری و اداری داخلی و بین‌المللی، ایجاد وحدت رویه در فرآیندهای حقوقی، مدیریت دعاوی له و علیه باشگاه در تمامی مراجع قضایی و شبه قضایی داخلی و بین المللی اعم از AFC ،FIFA و دادگاه‌های عالی ورزش CAS، حفظ و صیانت از دارایی‌های مادی و معنوی باشگاه و سایر وظایف مصرح قانونی و محوله همت گمارید».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 8 =