اخبار, مقالات

تهدید از مبدأ هر سرزمینی باشد آن را سرکوب می‌کنیم

سرلشکر رشید: تهدید از مبدأ هر سرزمینی باشد آن را سرکوب می‌کنیم

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) گفت: تهدید از سوی هر قدرت مستکبر و متجاوزی، در هر سطحی و از مبدأ هر سرزمینی که باشد نیروهای مسلح ما شامل ارتش و سپاه آن را سرکوب می‌کنند.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سرلشکر «غلامعلی رشید» فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص)، در جمع فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی در رزمایش مشترک ذوالفقار 1400 طی سخنانی اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح، همواره خود را برای رویارویی راهبردی، عملیاتی و تاکتیکی، برای حفظ ثبات امنیتی و موجودیت و تمامیت ارضی ایران عزیز و همچنین موقعیت و قدرت منطقه‌ای در برابر ائتلاف دشمنان (و به طور مشخص ائتلاف آمریکا و رژیم صهیونیستی) آماده نگه می‌دارد.

سرلشکر رشید: دشمنان از آزمودن قدرت اراده و توان ارتش و سپاه پرهیز کنند-  اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

وی افزود: امروز هم در این رزمایش بزرگ، که در منطقه عمومی جنوب استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و سواحل مکران و شمال اقیانوس هند در حال اجرا است، شاهد آمادگی بالای نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و پدافند هوایی ارتش بودیم که موجب مباهات است.

سرلشکر رشید با بیان اینکه بزرگترین درس و تجربه 8 سال دفاع مقدس، ضرورت برخورداری از قدرت نظامی برای پاسخگویی به تهدیدات است، گفت: تهدید از سوی هر قدرت مستکبر و متجاوزی، در هر سطحی و از مبدأ هر سرزمینی که باشد نیروهای مسلح ما شامل ارتش و سپاه آن را سرکوب می‌کنند.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا(ص) عنوان کرد: ارتش و سپاه فرزندان رشید این سرزمین هستند که شاکله قدرت دفاعی کشور را بر پایه میراث ملی و تاریخی و راهبردی 8 سال دفاع مقدس بنا کرده‌اند تا مانع از اشتباهات محاسباتی متجاوزان به این سرزمین شوند.

وی تأکید کرد: ما مؤلفه‌های قدرت و روش استفاده از آن را از درون تجربه‌های 8 سال دفاع مقدس آموخته‌ایم و امیدواریم دشمنان از آزمودن قدرت ارتش و سپاه ما پرهیز کنند.

تدوین:مینو غفوری ساداتیه

تلفن:09308743868

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 20 =