مقالات, مقاله های آموزشی

تزیین حیاط با گلدان وایده های خاص

یکی از لذت بخش ترین لحظات نشستن در حیاط و تماشای محوطه زیبا و پرگل و گیاه است. روش های مختلفی برای زیباسازی حیاط و محوطه خارجی وجود دارد. برای مثال شما می توانید گلدان های عجیب و غریبی برای حیاط خود تهیه کنید، در این مورد می توانید از هرنوع وسیله ای را که فکرش را می کنید استفاده کنید.
دیزاین حیاط منزل و ایجاد فضای سبز در آن، تاثیر زیادی در روحیه افراد خانواده دارد، حال روش ها و ایده های بکر زیادی وجود دارد که با بکارگیری آنها می توان دکوراسیون حیاط خلوت و حیاط منزل را به محیطی زیبا و آرامش بخش تبدیل کرد، به عنوان مثال تزیینات حیاط خانه با گل کاری و یا تبدیل بخشی از آن به باغچه کوچک، ایجاد حوضچه و فواره های کوچک به منظور تزئین باغچه، چیدمان مبلمان و صندلی راحتی به خصوص در حیاط منازلی که از فضای بیشتری برخوردارند، تزئین کف حیاط با موزاییک ، چوب، انواع سنگ ریزه ها و … که بسیاری از این روش ها کم هزینه بوده و می توان با کمی خلاقیت و با استفاده از وسایل دور ریختنی این کار را به زیبایی و به صورت منحصر به فرد انجام داد. 
طراحی باغچه در حیاط منزل | چگونه باغچه کوچک خانه را تزیین کنیم؟
امروزه روش های گسترده و متنوع زیادی برای زیباسازی حیاط و محوطه خارجی منزل وجود دارد، روش های کم هزینه و در عین حال جذاب زیادی وجود دارد که تنها با به کار بردن کمی ابتکار و سلیقه و با استفاده از وسایل دور ریز و به درد نخور موجود در خانه می توان فضای دلپذیر و زیبایی را در حیاط منزل ایجاد کرد، یکی از این ایده های جذاب استفاده از مدل آبنمای خانگی برای دیزاین باغچه و حیاط می باشد.
تزیین حیاط,تزیین باغ

تزیین حیاط با گلدان

حیاط خانه,تزیین حیاط خانه

تزیین حیاط با گل

تزیین دیوار حیاط، حیاط خلوت و پاسیو نقش زیادی در زیباسازی فضای منزل دارد، همچنین استفاده از انواع گل های طبیعی به شکل آویز یا در داخل گلدان های کوچک و بزرگ و نوع چیدمان آنها می تواند دکوراسیون شیک و متفاوت و در عین حال آرامش بخش و دل انگیزی را ایجاد نماید که در ادامه با نمونه هایی از این نوع تزیینات آشنا می شوید.

تزیین حیاط با گلدان,گلدان سنگی دست ساز

تزیین حیاط

اغلب افراد تصور می کنند که برای تزیین حیاط باید هزینه های زیادی را صرف نمایند در صورتی که این تصور نادرست است و شما می توانید به کمک ایده های خلاقانه به طراحی حیاط منزل خود بپردازید و فضایی بی نظیر و آرامش بخش را در آن ایجاد نمایید.

تزیین حیاط با کمک ایده های جالب

امروزه علاوه بر طراحی داخلی منزل به طراحی حیاط یا بالکن نیز اهمیت زیادی داده می شود زیرا اگر این بخش های ساختمان دارای دیزاینی بی نظیر باشند اهل منزل می توانند اوقات فراغت خود را برای مطالعه یا انجام فعالیت هایی دیگر در حیاط یا بالکن سپری نمایند.

جاگلدانی دست ساز,گلدان دیواری دست ساز

گلدان های دست ساز

تزیین باغ,تزیین حیاط با گل

ایده هایی برای گلدان دست ساز

تزیین حیاط خانه,تزیین حیاط

گلدان دست ساز

گلدان دست ساز,تزیین حیاط با گلدان

تزیین حیاط خانه

گلدان سنگی دست ساز,جاگلدانی دست ساز

حیاط خانه

جاگلدانی دست ساز,تزیین حیاط خانه

گلدان دیواری دست ساز

گلدان دیواری دست ساز,حیاط خانه

تزیین حیاط با گلدان

تزیین حیاط,تزیین باغ

جا گلدان دیواری دست ساز

در این مطلب با انواع روش ها برای تزیین حیاط آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید فضایی ایده آل و متفاوت را در حیاط منزل تان ایجاد نمایید.

اقتباس از:www.beytoote.com
تدوین:مینو غفوری ساداتیه

آدرس اینستاگرام:gooldono.stand.sidoos@

تلفن:09308743868

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + ده =