اخبار

بیمارستان سپاه در نیشابور افتتاح شد/ معاون نزسا: سپاه در ۱۹ نقطه پرخطر کشور بیمارستان ایجاد کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نیشابور، آئین بهره‌برداری از بیمارستان 96تختخوابی بیماران حاد تنفسی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولان شهری در نیشابور برگزار شد.

سردار احمد اخوان معاون بهداری نیروی زمینی سپاه در این مراسم اظهار داشت: در تداوم خدمت‌رسانی نیروهای مسلح به مردم در عرصه مقابله با کرونا نیروی زمینی سپاه تمامی امکانات و تجهیزات خود را بسیج کرد و تا امروز 544 تخت بیمارستانی از سوی جامعه پزشکی نیروی زمینی سپاه وارد عرصه خدمت‌رسانی به مردم شده است. بیمارستان سیار نیشابور دارای 96 تخت بستری برای بیماران حاد تنفسی است و نیروی انسانی و کادر تخصصی توانمند و ماهری در این بیمارستان به ارائه خدمات تخصصی به بیماران کرونایی می‌پردازند.

بیشتر بخوانید

دومین مرکز واکسیناسیون توسط سپاه پاسداران در غرب کرج راه‌اندازی می‌شود

18000 شهروند حاشیه شهر مشهد مقدس به‌همت سپاه پاسداران واکسینه شدند

سردار فدوی: تمام ‌ظرفیت‌های سپاه و بسیج برای مقابله با ‌کرونا ‌به میدان آمد/ آمادگی سپاه برای گسترش ‌مراکز واکسیناسیون

وی با تأکید بر اینکه “رعایت پروتکل‌های ابلاغی وزارت بهداشت در این بیمارستان سیار به‌طور صد‌در‌صدی به اجرا در‌می‌آید”، گفت: مهمترین مؤلفه این بیمارستان خط‌شکنی و الگوسازی بر این اساس است که با انسجام مدیران شهرستانی در مدتی کوتاه می‌توان 100 تخت بیمارستانی را برای خدمت‌رسانی به مردم ایجاد کرد و این بیمارستان به‌دلیل برخورداری از فضای استاندارد از قابلیت تحرک و انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است.

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه با ابراز اینکه “هنر ما در ظرفیت‌سازی برای خدمت به مردم در گرفتاری‌ها و بلایا است‌”، خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه تاکنون در 19 نقطه پرخطر بیمارستان ایجاد کرده است؛ 3700 تخت بیمارستانی از طریق نیرو در اختیار بیماران قرار گرفته است و 800 تخت نیز به آن اضافه می‌شود که تاکنون 544 تخت آن محقق شده است.

سردار اخوان همچنین بر ارائه خدمات تخصصی برای بیماران حاد تنفسی در این بیمارستان سیار و برخورداری آن از تخت‌های آی‌سی‌یو خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =