article-oIkSZdR29790101569997031.jpg

انصاری‌فرد: پرسپولیس مسیر قهرمانی‌هایش را ادامه می‌دهد

دنیای ورزش تورنتو نوشت: مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید در بازی مقابل شهرخودرو برای سه امتیاز می‌جنگیم.

محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد این باشگاه در فصل جاری نیز می خواهد به کسب افتخارات جدید دست یابد.

او در پاسخ به سوال خبرنگارما در خصوص برتری سرخپوشان مقابل ماشین سازی در تبریز از مرحله یک شانزدهم یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: «همان طور که می دانید من هم به تبریز رفتم و بازی را در کنار سایر بازیکنان دیدم. حساسیت این بازی باعث شد تصمیم به سفر بگیرم.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: «دیدار مقابل تیمی مثل ماشین‌سازی که پر از بازیکنان جوان و با انگیزه است، کار را برای ما خیلی سخت کرد به خصوص که گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس تصمیم گرفت در این دیدار از بازیکنان جوان تر و با ترکیبی متفاوت استفاده کرده و تیم را به میدان بفرستد. در چنین شرایطی، تیم ما باید منظم و دقیق بازی می کرد تا به نتیجه برسد و دیدید که روند بازی به همین شکل بود تا گل بزنیم و بازی را به سود خود تمام کنیم.» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: «به هر حال خدا را شکر می‌کنم که توانستیم با دعای خیر مردم و تلاش بازیکنان و استراتژی کادرفنی در وقت قانونی کار را به پایان برسانیم. این پیروزی بدون شک روحیه بازیکنان را چند برابر کرد اما برای آن که شادی بازیکنان را باز هم بیشتر کنیم به زودی قرار است پاداش این برد را به حسابشان واریز کنیم. ما در هیئت مدیره این موضوع را تصویب کرده بودیم که در جام حذفی نیز بازی به بازی و بابت هر پیروزی پاداش بدهیم. حالا هم می‌خواهیم بر سر قول و قراری که با بازیکنان داشتیم، بمانیم.»

انصاری فرد در خصوص هدف پرسپولیس در جام حذفی گفت: «ما اصلاً در این مسابقات به عنوان یک تورنمنت عادی حاضر نیستیم بلکه به عنوان مدافع قهرمانی وارد مسابقات شده ایم و مطمئن باشید تا رسیدن به کسب قهرمانی از تلاش و کوشش دست بر نمی داریم. البته پرسپولیس باشگاه بزرگی است و به خاطر گذشته، تاریخ و اعتباری که دارد وارد هر تورنمنتی شود، فقط برای قهرمانی می‌جنگد. در جام حذفی نیز برنامه ما این است که عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم. نه تنها جام حذفی بلکه در لیگ برتر هم می‌خواهیم برای چهارمین بار به قهرمانی برسیم. ما برنامه‌ریزی کاملی در این فصل و سال های آینده داریم و از مسئولیت هایی که بر دوش مان گذاشته شده، سر باز نمی زنیم. پرسپولیس باشگاهی است که هوادارانش می خواهند در هر بازی برنده باشد و ما هم همین موضوع را می خواهیم. به همین علت به بهترین شکل ممکن، با بهترین بازیکنان و کادر فنی که در اختیار گرفتیم، وارد لیگ شدیم و می‌خواهیم همانطور که هواداران انتظار دارند، پیشرفت کنیم.»

انصاری‌فرد در مورد شرایط ایجاد شده برای سرخپوشان و افزایش حواشی اطراف این باشگاه گفت: «من حاشیه خاصی نمی بینم اگر منظورتان اتفاقاتی است که پس از اعلام آرای کمیته انضباطی رقم خورد، باید بگویم در این مورد ما به زودی با آقای اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی دیدار و گفت و گو خواهیم داشت. نمی‌گذاریم حق پرسپولیس خورده شود. البته همیشه به کمیته انضباطی و تمام کمیته های فدراسیون فوتبال احترام می گذاریم و مطمئن هستیم به شکایت مان رسیدگی خواهد شد. این وعده را به هواداران پرسپولیس می‌دهیم که حتی یک لحظه هم از احقاق حقوق آنها عقب نشینی نخواهیم کرد و برای آن که پرسپولیس در یک وضعیت خوب و متعادلی بماند تلاش‌مان را ادامه می‌دهیم.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد دیدار با شهرخودرو نیز گفت: «در آن بازی که برای مان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، برای سه امتیاز می جنگیم. به هر حال شهر خودرو مشهد تیم قدرتمندی است ولی با توجه به پیروزی خوب و روحیه بخشی که مقابل ماشین سازی به دست آوردیم، راهی مشهد می شویم و با اینکه زمان کمی برای ریکاوری و تمرینات عادی در اختیار کادر فنی قرار گرفته مطمئن هستم بازیکنان غیرتمند پرسپولیس بهترین بازی ممکن را به نمایش می گذارند تا بتوانیم با دست پر از مشهد برگردیم. از هواداران هم می‌خواهم ما را دعا کنند و حتی یک لحظه هم دست از حمایت پرسپولیس دست نکشند.»

تاریخ:۱۳۹۸/۰۷/۱۰ زمان:۰۹:۴۸:۱۰